Про нас

 

О школо рідна, оберіг дитинства,

Даєш поради на усе життя,

В тобі живуть і доброта, і радість,

І неспокійна вчительська душа.

 

 

Новобасанська ЗЗСО І – ІІІ ступенів була відкрита спочатку як початкова чотирьох річна     (1 – 4  класи) у 1912 році.

Після 1917 року школу було реорганізовано в семирічну.

З 1935 року семирічну школу реорганізували в середню, в якій було вперше в Новобасанському районі відкрито 8 класів. Перший випуск учнів 10 класу відбувся в 1938 році в кількості 35 учнів.

У 2018 році  Новобасанську ЗОШ І - ІІІ ступенів перейменували на Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ст.  Мова навчання українська . У нашій школі навчалися такі видатні люди  як: Василь Іванович Лопата – заслужений художник – графік України, Михайло Васильович Зубець – Президент Академії аграрних наук.

2021 рік заклад перейменований в Новобасанський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Працює школа у 5 – денному режимі за змішаною формою навчання.

Кількість класів 11, учнів 196. Учні 10-11  класу на профільному рівні вивчають Історію України. В закладі є відокремлений структурний підрозділ - Білоцерківська філія.

Навчають дітей  26 вчителів. Працює педагог-організатор, практичний психолог,   бібліотекар, медична сестра.

 Вищу категорію мають 11 вчителів, першу категорію - 5 вчителів, другу категорію – 2 педагогічні працівники, спеціаліст – 5 учителів.

Звання «Старший вчитель» мають 3 вчителі, нагороджені знаком «Відмінник освіти України» -3 вчителі.

Школа працює над проблемою "Підвищення ефективності, результативності освітнього процесу шляхом упровадження інформаційно-комунікаційних технологі".

 В закладі облаштований пандус для дітей з ООП.

Освітній процес проводиться за кабінетною системою.

В закладі наявне та облаштоване найпростіше укриття для одночасного перебування 259 осіб.

Організований підвіз здобувачів освіти за 4 маршрутами шкільним автобусом на навчання та у зворотньому напрямку.

Заклад оснащений сучасними технічними засобамми для навчання, наявний кабінет інформаційно-комунікаційних технологій, наявне підключення до мережі Інтернет.

Станом на 01.09.2022 вакантних посад немає.

Платних освітніх та додаткових послуг заклад не надає.

Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку здобувачів освіти: плата відсутня.

 

 

 

 

 

Правила прийому до навчального закладу

Стаття 3. Право на освіту

1. Кожен має право на якісну та доступну освіту. Право на освіту включає право здобувати освіту впродовж усього життя, право на доступність освіти, право на безоплатну освіту у випадках і порядку, визначених Конституцією та законами України.

2. В Україні створюються рівні умови доступу до освіти. Ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття освіти. Право на освіту гарантується незалежно від віку, статі, раси, стану здоров'я, інвалідності, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань, кольору шкіри, місця проживання, мови спілкування, походження, соціального і майнового стану, наявності судимості, а також інших обставин та ознак.

3. Право особи на освіту може реалізовуватися шляхом її здобуття на різних рівнях освіти, у різних формах і різних видів, у тому числі шляхом здобуття дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та освіти дорослих.

4. Кожен має право на доступ до публічних освітніх, наукових та інформаційних ресурсів, у тому числі в мережі Інтернет, електронних підручників та інших мультимедійних навчальних ресурсів у порядку, визначеному законодавством.

5. Держава здійснює соціальний захист здобувачів освіти у випадках, визначених законодавством, а також забезпечує рівний доступ до освіти особам із соціально вразливих верств населення.

6. Держава створює умови для здобуття освіти особами з особливими освітніми потребами з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів, а також забезпечує виявлення та усунення факторів, що перешкоджають реалізації прав і задоволенню потреб таких осіб у сфері освіти.

7. Іноземці та особи без громадянства здобувають освіту в Україні відповідно до законодавства та/або міжнародних договорів України.

8. Особа, яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту згідно із Законом України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту", має рівне з громадянами України право на освіту.

9. Право на освіту не може бути обмежене законом. Закон може встановлювати особливі умови доступу до певного рівня освіти, спеціальності (професії).

Стаття 4. Забезпечення права на безоплатну освіту

1. Держава забезпечує:

безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти відповідно до стандартів освіти;

розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої і післядипломної освіти відповідно до законодавства.

2. Право на безоплатну освіту забезпечується:

для здобувачів дошкільної та повної загальної середньої освіти - за рахунок розвитку мережі закладів освіти всіх форм власності та їх фінансового забезпечення у порядку, встановленому законодавством, і в обсязі, достатньому для забезпечення права на освіту всіх громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України;

для здобувачів позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та післядипломної освіти - у закладах освіти чи інших суб'єктів освітньої діяльності за рахунок фінансування з державного та/або місцевого бюджетів у порядку, встановленому законодавством;

для здобувачів вищої освіти - у закладах освіти за рахунок фінансування з державного та/або місцевого бюджетів у порядку, встановленому законодавством.

3. Держава гарантує усім громадянам України та іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до стандартів освіти.

Держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

Необхідні документи для вступу до школи

1. Заява батьків.

2. Свідоцтво про народження дитини.

3. Медична довідка.

Контакти

17461

Чернігівська область

Ніжинський район

с. Нова Басань

вул. Миру, 25

http://www-ped-presa.com
http://www-ped-presa.com
https://naurok.com.ua/